Вітаємо в нашому закладі

Дитячий садочок – це радість від спілкування з друзями, нові відкриття та маленькі перемоги щодня!

У нас ви побачите справжній розвиваючий простір – дивовижне місце, де дитина зростає, стає розумною та самостійною особистістю, отримує знання та емоційну підтримку від людей, які вірять у неї, піклуються про її здоров’я та дарують відчуття безпеки.

Наші діти  такі різні та яскраві! А наша найбільша радість – бачити їх щасливими!     

Наші групи

Група раннього віку "Дзвіночки"

Вік: 2-3 роки

Ранній вік  за визнанням фахівців усього світу — унікальний період у житті людини. Дитина інтенсивно оволодіває мовою, спілкуванням. 

Вік: 2-3 роки

Ранній вік – неповторний, своєрідний період у житті кожної дитини. Про це свідчать його фундаментальні надбання, які за своєю значимістю не мають рівних протягом усього подальшого життя. Саме тому організація і забезпечення виховної та розвивальної роботи з дитиною перших трьох років життя має важливе значення для фізичного, фізіологічного, психічного, психологічного розвитку дитини. Робота з дітьми потребує від дорослих не лише зусиль, а й знань закономірностей їхнього розвитку на цьому віковому етапі.

Молодша група "Віночок"

Вік: 3-4 роки

Це період інтенсивного росту та розвитку організму дитини. Посилюється прагнення дітей до самостійності. Роки дошкільного дитинства – це роки інтенсивного психічного розвитку й появи нових психічних особливостей. Провідною потребою дитини даного віку є потреба в спілкуванні, повазі, визнанні самостійності дитини. Провідна діяльність – ігрова. У цей період відбувається перехід від маніпулятивної гри до рольової.

Середня група "Бджілки"

Вік: 4-5 роки

Цей період визначається, як більш спокійний у розвитку дитини, але новий етап дорослішання, відіграє дуже важливу роль.

Старша група "А" "Сонечко"

Вік: 5-6 роки

Заняття спрямовані на розвиток пізнавальної сфери, збагачення словникового запасу, творчих здібностей зміцнювати організм.

садок 48

Старша група "Б" "Калинонька"

Вік: 5-6 років

Це сприятливий період для розвитку наочно-дійового мислення; діти в цьому віці – діячі та митці, а не тільки спостерігачі

Додаткові гуртки!